Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
294 posty 69 komentarzy

Wolny Czyn

Wolny Czyn - W matriksie "3 RP"...

Zamach w Smoleńsku: Katowice pamiętają Sławomira Skrzypka

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Zamordowany na rozkaz Moskwy 10 kwietnia 2010 r. w Smoleńsku Sławomir Skrzypek, Prezes NBP, drogę do Niepodległej Polski rozpoczął w szeregach podziemnej KPN w Katowicach

 

Ś. p. Sławomir Skrzypek, prezes Narodowego Banku Polskiego, z innymi osobami świty Prezydenta zamordowany na rozkaz Moskwy 10 kwietnia 2010 r. w Smoleńsku, swą drogę do Niepodległej Polski rozpoczął w szeregach podziemnej Konfederacji Polski Niepodległej w Katowicach. 24 lutego 2014 r. odsłonięto tablicę upamiętniającą Go na budynku VIII Liceum Ogólnokształcącego im. M. Curie-Skłodowskiej w Katowicach którego był uczniem; po czym w auli szkoły wspominali Go przyjaciele i współpracownicy
 
 
Kontakt:tel. 511 060 559

KOMENTARZE

 • po prostu jasnowidz
  !
 • ---- mieszkam na ślunsku -to my plemie słowiańskie ,historyczne
  -- a tu !! mówią tak !! do dupków -TY CIULU !! / zamiennik tyś.słów/
 • kto to może wiedziec na czyj rozkaz został zamordowany śp S. Skrzypek
  robicie parszywą robotę bo robcie wodę z mózgu młodym Polakom. Uznajecie się chyba za jasnowidzów
 • @Jan Paweł 08:07:17
  a co będzie, jeżeli okaże się że śp S. Skrzypek nie został zamordowany na rozkaz z Moskwy a innej stolicy na świecie? Będziecie ze wstydem ściągac tą tablicę?
 • -------------ALARM !!!! dla LUDZKOŚCI
  http://www.youtube.com/watch?v=iYJtlCs5iYk#t=15
 • @Jan Paweł 08:07:17
  Delegacja do Katynia została skasowana , aby osłabić Polskie państwo!!!
  Przytoczę po raz kolejny przesłuchanie ministra Klarkowskiego z Kancelarii Św.p. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, na posiedzeniu Komisji A. Macierewicza: pytanie: kto odprowadzał tą delegację?, odpowiedż: spotkaliśmy się w tym hang.... , hali odlotów!!! To pokazuje, że wersja skasowania tych ludzi w hangarze wojskowym na Okęciu jest coraz bardziej prawdopodobna!!! Ten hangar byl remontowany parę lat temu za duże pieniądze a po tragedii został zburzony!!! Aktor Zakrzeński został wyrwany z domu 2 godziny wczesniej i powiedziano mu, że plan podróży zmienił się, bo do Polski przyszedł komunikat z Czech o zagrożeniu samolotu UE atakiem terorystycznym! O tym mówiła w TV zona aktora. Samochód szefowej adwokatury p. Indeckiej-Agackiej został znaleziony na parkingu marketu 50 km od Warszawy, a jechała ona z Łodzi!!! Te fakty wskazują, że była to starannie zaplanowana akcja po to, aby skasować niewygodnych ludzi dla tych, którym nie podobała się polityka Prezydenta Kaczyńskiego i innych osób publicznych!!! A zrobili to ci, którym ta zbrodnia dała zyski polityczne. Pisanie o jasnowidzach pokazuje naiwność tych "komentatorów"!!!
 • @zibi 09:31:18
  Dodam jeszcze, że w Smolensku żadnego zamachu nie bylo, tam był
  FINAŁ ZBRODNI!!!
 • @zibi 09:31:18
  A komu ta Zbrodnia dała zyski? bo mówi się właśnie że śp S. Skrzypek zginął bo bronił polską Złotówkę (umownie to ujmując). A co to Rubel zagraża polskiej Złotówce? To Ruble nam chcą tu do Polski wprowadzic?
 • Możw moskiewscy antysemici w helowej mgle pomylili go ze skrzypkiem na dachu?
  Na Lecha Kaczyńskiego zasadzili się albo za wstrzymanie ekshumacji w Jedwabnem i przywrócenie polskiego obywatelstwa palestyńskim dezerterom Andersa albo za lizbońskie wspólojclostwo i warszawską raTYFIKACJĘ TRAKTATU ue LUB ZA CZĘŚCIOWE WYKONANIE żądania Abrahama Foxmana usunięcia z polskiej sceny politycznej Giertycha, Lepera i Rydzyka jako antysemitow u ksenofobow siejących nienawiść (wszedł z Rydzykiem w geotermalny kompromis za tolerancję Radia Maryja dla sabotowania legislacji obrony życia poczęrtego)
 • @telewidzacy 10:17:11
  ----a ja myślę ,że !!! --jak już w historii bywało --doprowadzić do podziału Polaków i nienawiści do Rosji Putina

  --Smoleńsk był jeden z punktów Planu !! - wiodących przez Ukrainę do Rosji i RZĄDU ŚWIATOWEGO
 • --------- nadętość TAK się skończy
  http://www.youtube.com/watch?v=96kUUgZwJQs#t=15
 • @zibi 09:31:18
  L.Kaczyńskiego chyba załatwili na kilka dni przed 10.04, ponieważ zatrzymał ekshumację w Jedwabnem, a wczesniej tuszował aferę Art,B jako szef NIK, może za to, że otwierał kolejną lożę masońską nad Wisłą, achaaaa wiem, dlatego, że Abp Wielgusa chciał na Bp Warszawy. Rzeczywiście za takie zasługi można polec. A temu co mu pomagał utracić część terytorium dowodzi na eur-majdanie o to jego życiorys.
  Nazwisko „Saakaszwili” jest skróconą formą nazwiska „Isaakaszwili” (syn Isaaka). Żona-Sandra Rulofs, w rzeczywistości Rulofski lub Rulowski). We wszystkich oficjalnych biografiach małżonkę Saakaszwili’ego nazywa się Holenderką chociaż, zasadniczo, holenderskie ma ona tylko obywatelstwo. Jej ojciec wyemigrował do Holandii z Czech będąc żydem, matka natomiast, według jednej wersji, to polska żydówka, a według innej wersji, jest żydówką holenderską. Tym sposobem Saakaszwili-ebraeli (gruziński żyd) ma za żonę żydówkę.
  Komentarz: Redakcja W-P nie jest absolutnie zaskoczona tą informacją. Wiadomo, że „starsi bracia w wierze” posiadają boską umiejętność mimikry i chociaż Saakaszwili jest, pełniącym obowiązki Gruzina, Gruzinem, raczej z gruzów, to trzeba oddać mu sprawiedliwość, że stara się, zgodnie z Talmudem, inseminować żydówkę, pardon, Holenderkę. Dla chwały boskiego narodu!
  Za: http://judastruth.livejournal.com/171916.html
  Data publikacji: 13.02.2014
  Przekład: RX

  Cała Polska jest cynicznie oszukiwana w kwestii konfliktu Moskwy z Tbilisi. Micheil Saakaszwili - łamiący prawa człowieka i zamykający twarz opozycji kaukaski Robert Mugabe – to w amerykańskiej nomenklaturze „nasz dobry sk....”, któremu w odróżnieniu od „nie naszych złych sk...” wszystko wolno, bo służy interesom USA (czyli w domyśle Izraela). „Złych sk...” się likwiduje jak Saddama w Iraku, a swoi cieszą się pełnym zaufaniem Waszyngtonu i jego służb.

  To jednak jeszcze nic, ponieważ starcia zbrojne Rosjan z Gruzinami, są być może pierwszą wojną Moskwy z syjonizmem w XXI wieku.

  Gruzją trzęsą Żydzi, Saakaszwili to jeden z nich albo żydowska marionetka. Studiujący rzekomo w Rosji i Izraelu, niejaki Dawit Kezeraszwili z dużymi atutami osobistymi – biegłą znajomością hebrajskiego i obywatelstwem izraelskim, był główną sprężyną Mossadu w tzw. rewolucji róż z 2003 r., która za pieniądze Georga Sorosa (z Rosji Putin przezornie wygnał Fundację Sorosa z jej entuzjastami, oligarchami żydowskimi Bierezowskim i Gusinskim) zmusiła m.in. do odejścia Eduarda Szewardnadze, zwolennika unormowanych stosunków z Rosją i wywindowała Saakaszwiliego, czarodzieja z Ameryki.

  Ciąg kolorowych rewolucji miał utworzyć antyrosyjski kordon sanitarny, co udało się w Gruzji i na Ukrainie (pomarańczowy zawrót głowy 2004), lecz na Białorusi już nie. Kezeraszwili zaczął robić błyskawiczną karierę u boku Saakaszwiliego; rok po różanym święcie mianowany został ministrem finansów, a dwa lata później ministrem obrony. Wtedy to do Gruzji zaczęła płynąć rzeka izraelskiego uzbrojenia, a z nią różne ciekawe postacie. Np. bracia Roni (eks-minister) i Szlomo Milo, specjaliści w produkcji i handlu bronią. Za nimi przywędrowali emerytowani izraelscy generałowie Gal Hirsch i Israel Zin. Gruzińska armia kupowała żydowski sprzęt militarny i sprowadzała na kopy takichż doradców wojskowych. Jednocześnie nie gardziła identycznym asortymentem materialnym i ludzkim ze Stanów Zjednoczonych. Szczególnie osobliwy przypadek „Gruzina” z Góry Synaj, to Temur JaKOBAszwili (Stalin używał pseudonimu „KOBA”). On z kolei pełni oficjalnie funkcję ministra ds. integracji europejskiej, ale tak naprawdę szkolił gruzińskie oddziały specjalne, z czym wcale się nie krył. Oto perełki z jego wypowiedzi dla radia izraelskiego: „Izrael powinien być dumny z tych wojskowych, którzy szkolą Gruzinów”. Kiedy zaczęła się inwazja na Osetię Południową, Jakobaszwili chełpił się: „Zabiliśmy wczoraj 60 rosyjskich żołnierzy (...). Walczymy teraz przeciwko Wielkiej Rosji”. Tak nie gada spec od Europy, ale minister wojny, do tego marny – bo jego wychowankowie szybko zebrali baty i wiali jak zające zostawiając czołgi, a nawet karabiny.

  Nie powinno być żadnych wątpliwości, iż Saakaszwili padł ofiarą hurraoptymizmu, wynikającego z błędnych (celowo?) informacji Mossadu i CIA, które pragnęły gruzińskimi rękami upokorzyć Rosję. Anonimowy dyplomata francuski ze świty Nikolasa Sarkozy'ego, powiedział dla agencji Reutera po rozmowie prezydenta Francji z głową gruzińskiego państwa: „Saakaszwili jak szalony chciał w środku nocy rozpocząć bombardowanie miasta. Zagrał o wysoką stawkę i przegrał... Gruzini wpadli w prymitywną pułapkę. Mylnie sądzili, że Władimir Putin nie podejmie działań odwetowych w czasie trwania igrzysk olimpijskich” (prezydent Czech Vaclav Klaus, którego trudno podejrzewać o rusofilstwo, stwierdził podobnie, iż to Saakaszwili rozpętał „wojenną awanturę”). No właśnie, Saakaszwili „chciał” – bo dowcipni sojusznicy (?) go podpuścili i zostawili na lodzie, czego już nie przewidział. Jaka była w tym rola Lecha Kaczyńskiego, który na okrągło latał do Tbilisi, zaś w czasie tegorocznej wizyty w Izraelu (maj), odbył długą i tajną rozmowę z szefem Mossadu Meirem Daganem? Następnie padły publiczne słowa Kaczyńskiego o strategicznym sojuszu z Izraelem. Naszym strategicznym sojusznikiem jest też według prezydenta RP Gruzja. Sądząc po podanych faktach sojuszowi temu najbardziej błogosławi Izrael w porozumieniu z USA – a jego głównym celem jest otoczenie i maksymalne osłabienie Rosji. Interesy Polski się w tej grze nie liczą.

  A więc sprawa wydaje się jasna. Syjoniści wypowiedzieli otwartą wojnę Rosji, Gruzja to mała bitwa w tej kampanii. Nie trzeba żadnemu Polakowi o narodowych poglądach tłumaczyć, że nasze miejsce nie jest w tej batalii po stronie Żydów i ich kukieł. Słowianie zawsze muszą się przeciwstawiać syjonizmowi dla zachowania wolności i niezawisłości, majątku własnego i państwowego, jak również zwykłego honoru. Dotyczy to także Gruzinów, Abchazów i Osetyjczyków. Rosja jest czołowym w świecie antysyjonistycznym bastionem. Nacjonalista - ze zwykłego rozsądku - popiera z tego powodu Rosję. Zaś sami Rosjanie muszą zrozumieć, iż większość narodów świata pozostaje pod butem syjonistycznej propagandy i dlatego każdy przyjaciel jest dla nich niezwykle cenny.

  ROBERT LARKOWSKI
 • @Jan Paweł 09:43:05
  Napisałem ci już ze dwa razy, żebyś zmienił nick, bo obrażasz wielkiego POLAKA, Jana Pawła , Papieża, który zasłużył się Polsce w walce o niepodlegóść!!! Jeżeli nie wiesz, komu zamordowanie 96 osób z wysokiej półki polityczno-społecznej, to kup sobie opatke i kubełecek do robienia babek w piaskownicy!!! To jest powazny portal i nie ma tu miejsca dla oszołomów , socjalliberałów, lewaków, pedałów i lesbijek oraz wszelkiej masci kretynów, którzy nie wiedza, co to jest PARTIOTYZM, OJCZYZNA, HISTORIA I PAMIĘĆ NARODOWA!!!
 • @telewidzacy 10:17:11
  Ty jesteś takim samym głupkiem, jak Jan Paweł, który przez swoje, durne teksty, bezcześci tym nickiem, pamięć o naszym sławnym rodaku!!!Zajmij się czymś innym, bo mylisz, jak baca w Zakopcu, gówno z gliną!!!
 • @Wrzodak Z. 18:02:36
  Jeżeli piszesz o takich, powaznych zarzutach, to podaj DOWODY, bo pisanie bez nich to jest kretyństwo, które ty często uprawiasz!!! Nie bedę komentował tego tekstu, bo to jest w większości stek bzdur, które pisze tzw.NARODOWIEC, ale wy nie wiecie co to jest PRAWDZIWY PATRIOTYZM, i dlatego piszecie te BZDURY!!!
 • @zibi 18:37:43
  --oglądałam przed chwilą program Młynarskiej -ŻYDZI udający nas Polaków !! mówiący o sobie jak Polacy -cieszyłoby to ! gdyby nie DROBIAZG --IM NIE JEST WSTYD !! ,że NAS ! Polaków wśród nich nie ma
  -przecież są inteligentni ! - i co ?? nie wiedzą o tym ??
  -młody żyd -twórca teledysku MY SŁOWIANIE ! młodzież polska aż taka tempa ? ,że nie wpadła na taki pomysł ? --WPADŁA by WPADŁA ! ale kiedy był czas rozwijania talentów -nastał BALCEROWICZ rodziny z dnia na dzień straciły pracę, dochody !! przerażenie , zagubienie ,głód dopadł Naród polski -kanalia KUROŃ zupki dumnemu Narodowi rozdawał -gdy w tym czasie !!!! ŻYDZI wyprowadzali MILIARDY z kraju .PODKREŚLMY ----UKRADZIONE miliardy Polakom . -rodziny polskie pogubiły się ,autorytet rodziców z dnia na dzień zamienił się w pył --gdy tymczasem żydostwo polskie wojażowało już po świecie --wybierali ,przebierali ,wybrzydzali , bywali ......POLSKIE DZIECI w tym czasie zbierały złom , w mokradłach szwedzkich truskawki jak psy zostały rozpędzone po świecie i dzieci i rodzice -ZA CHLEBEM !!

  -----opozycja żydoska UDAJĄCA POLAKÓW -na czele z żydami Kaczyńskimi -układała punkt PLANU - wielkiego syjonistycznego planu !! przejęcia PAŃSTW NARODOWYCH - ci urodzeni w Polsce --wywiązali się znakomicie TAK ZNAKOMICIE ,że Polak drugiego Polaka wyzywa w imię miłości -DO ZDRAJCÓW z żmijowego plemienia

  ----za obrazę 2 Polaka - niech się twój język zamieni w węża język DURNIU !!
 • @ninanonimowa 20:08:13
  masz rację, to my rodzice, naszym dzieciom zgotowaliśmy taki los.
 • @ninanonimowa 20:08:13
  O kim ty piszesz, że jest durniem??? Prezydent Kaczyński spotykał się z zydami w Izraelu, tak, jak wielu przywódców panstw!!! W każdym znaczącym państwie politykami steruje diaspora żydowska i tutaj niewiele da się zrobić! Nic na to nie poradzimy że w Polsce usadowiono tylu zydów i to pokazuje potęgę tego państwa! W Solidarności przy okrągłym meblu było ok 70% żydów! Nie da się łatwo ich wyplenić, ale dla mnie Polak pochodzenia żydowskiego jest Polakiem, jeżeli pracuje dla Polski i jej nie szkodzi!!!Dlatego porzuć swoją retorykę, bo ja mam korzenie żydowsko-niemieckie i nie ma to znaczenia, bo są one dość stare i nie mam oraz nie miałem na to wpływu!
 • @zibi 23:36:05
  A co na to powiesz


  http://www.youtube.com/watch?v=x9o9m08F5AE&feature=player_embedded#!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31